DOTYK ŚWIATŁA. PUNKTY ŹRÓDŁOWEJ ŚWIADOMOŚCI.


Zapraszamy na seminarium praktyczne:

DOTYK ŚWIATŁA
PUNKTY ŹRÓDŁOWEJ ŚWIADOMOŚCI

prowadzi Katarzyna Metza

Warszawa 21.10.2017.

godz. 10.00 - 17.00


- Czy chciałbyś mieć w życiu więcej lekkości i przestrzeni?
- Funkcjonować łatwiej, szybciej i mieć dostęp do większych możliwości?
- Otworzyć na Swój Potencjał i Obfitość

Punkty Źródłowej Świadomości to Narzędzie Światła i Miłości przekazane ludzkości, dla każdego, kto będzie wyrażał taką wolę. Do używania, praktykowania i doświadczania na Drodze Światła.
To Dekoder, który usuwa programy i kody narzucane nam przez wieki. Uzdrawia przeszłe życia, pobudza pracę szyszynki, pomaga w osiągnieciu wyższych stanów świadomości, uzdrawia nasze ciała.
Wreszcie Droga do naszego Wniebowstąpienia może być w pełni otwarta!!!

Te warsztaty pomogą Ci:
. Poszerzyć swoją świadomość,
. Połączyć się ze Źródłem (Stwórcą, Bogiem, Prima Materią)
. Uwolnić od schematów i ograniczającego sposobu myślenia
. Nauczyć się żyć w Przestrzeni Serca
. Tworzyć życie o jakim zawsze marzyłeś

Czym jest Dotyk Światła - Punkty Źródłowej Świadomości
Jest to bardzo przyjemny, relaksujący masaż energetyczny, który został nam ludziom przekazany z Poziomu Światła i Miłości. Jego zadaniem jest uwolnienie rasy ludzkiej od zastałych i ograniczających punktów widzenia, programów i schematów przez które przestaliśmy kreować życie jakiego zawsze pragnęliśmy.
Działa niezwykle dynamicznie i praktycznie. Wpływa dosłownie na każdy aspekt naszego życia. Po sesji Punkty Źródłowej Świadomości, wszystko staje się możliwe i łatwe.

Na czym polega Dotyk Światła?
Na głowie znajdują się punkty, które odpowiadają za różne aspekty naszego życia. Poprzez delikatne ich dotknięcie, będąc w przestrzeni serca i wprowadzenie energii Światła, dochodzi do rozładowania na poziomie naszego mózgu elektromagnetycznych napięć, którymi są nasze myśli, emocje, uczucia, wszelkie programy, schematy, kalkulacje i założenia, a które powstały na przestrzeni lat i wszystkich naszych wcieleń.
Ten energetyczny masaż działa jak czyszczenie twardego dysku komputera. Kiedy zaczyna się "mulić", to trzeba usunąć śmieci z kosza i stare pliki, żeby zrobić więcej miejsca na nowe. Wszelkie przekonania, wierzenia, punkty widzenia, które kreują ograniczenia i blokady w naszym życiu oraz ciele, są podczas takiej sesji usuwane.
Po Dotyku Światła, zmienia się ludziom życie, nagle "widzą więcej", przestają być "więźniami" swoich reakcji i stają obserwatorami życia. Daje im to więcej obecności i dystansu do wielu sytuacji. Zaczynają być świadomi, wychodzą z pozycji bycia ofiarą systemów, stają kreatywni i tworzą życie i o jakim zawsze marzyli.
Dla kogo jest ten Dotyk Światła?
Tego masażu, może nauczyć się każdy i to w jeden dzień.
Nie musisz mieć specjalnych predyspozycji. Możesz go wykonać zarówno sobie jak i innym. Podczas kursu otrzymasz wszelkie niezbędne materiały i pełne przygotowanie.

Katarzyna Metza opisuje Dotyk Światła.

- Największym darem tego masażu dla nas ludzi, jest energetyczna pomoc w procesie przemiany i przejścia między wymiarami. Ten cudowny dekoder, podczas tylko jednej sesji, może rozkodować wszystko co nas blokuje w wymiarze trzecim i pozwala przejść do wymiaru czwartego, a następnie, podczas kolejnej sesji, rozkodowuje ograniczające nas programy, które zostały nam narzucone z poziomu czwartego i dzięki temu, pomaga nam przejść do wymiaru piątego.
- Uzdrawia przeszłe życia. Podczas masażu uaktywnia się wir, który uzdrawia wszystko z całego Istnienia naszej Duszy. Wszystko co ogranicza jeszcze dzisiaj naszą duszę przed pójściem do przodu, a co zachowała w swojej pamięci, co jest zapisane na jej dysku przeszłych doświadczeń, poprzez ten niezwykle szybki wir światła, zostaje wyczyszczone i uwolnione.
- Masaż pobudza pracę szyszynki, która między innymi w naturalny sposób, produkuje psychoaktywną substancję DMT, zwaną potocznie "molekułą duszy", co pomaga w osiągnieciu wyższych stanów świadomości. To pozwala również na zwiększenie naszego odczuwania i szersze postrzeganie wszystkiego wokół, oraz poznanie samego siebie.
- Niektóre punkty odpowiadają także punktom refleksjologicznym twarzy. Ich zadaniem jest leczenie poszczególnych narządów.
Jeżeli szukasz czegoś innego, czegoś co pozwoli Ci być Prawdziwym Sobą, tą wspaniałą Istotą, którą Jesteś, tylko trochę się pogubiłeś w bałaganie tej rzeczywistości, to DOTYK ŚWIATŁA JEST DLA CIEBIE !

Od stycznia 2015 roku, czyli od czasu kiedy zostały Katarzynie Metza przekazane Punkty Światła, idzie własną drogą duchową i odeszła ze struktury, o której mówi w wywiadzie.

Opis warsztatu DOTYK ŚWIATŁA - Punkty Źródłowej Świadomości:

Kurs jest warsztatem, na którym wykonujemy ćwiczenia pozwalające doświadczyć Czystej Świadomości i bycia w Przestrzeni Serca, oraz jest nauką o tym, czym są Punkty Źródłowej Świadomości.
Na kursie dowiesz się jak wykonać sesję tą techniką i co w tej pracy energetycznej jest najważniejsze.

godz. 10.00 - 13.00 I część - ćwiczenia

1. Wprowadzenie w Przestrzeń Serca.
- pokazanie jak przejść poza umysł i wejść w Czystą Świadomość.
- ekran mentalny, jak na tym ekranie pokazują się obrazy umysłu, co on zawiera,
- Czysta Świadomość jako obserwator ekranu mentalnego, obrazów na nim
- przejście do Przestrzeni Serca w stanie Czystej Świadomości
- odczucie czystej intencji i bycie nią
- ćwiczenie i utrzymanie stanu bycia w Przestrzeni Serca, odczucia pola serca

2. Omówienie Punktów Źródłowej Świadomości
- przedstawienie punktów
- odczytanie czym one są, czemu służą i dlaczego zostały przekazane
- ustawienia pola energetycznego

w godz. 13.00 - 14.00 przerwa obiadowa
godz.14.00 - 17.00 - 17.30- , II część - nauka

3. Nauka sesji
- wykonywanie sesji w parach
- nauka układu punktów
- nauka odczuwania energii punktowej

Po kursie otrzymasz:
- Dyplom Ukończenia masażu energetycznego Punkty Źródłowej Świadomości
- Tablice instruktażowe
- Nazwy oraz interpretację punktów

KATARZYNA METZA
Wokalistka, muzyk, kompozytorka i uzdrowicielka energetyczna. Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Prezenterka programów muzycznych w telewizjach TVN, Polsat, TV4. Współzałożycielka zespołów I&I oraz U&I.
Instruktorka wielu warsztatów wokalnych, w tym autorskiego warsztatu "Show Me Your Voice".
Terapeutka energetyczna pracująca autorską metodą Dotyk Światła - Punkty Źródłowej Świadomości. Posiada zdolność jasnosłyszenia i jasnoczucia.
Prowadzi seminaria i sesje indywidualne.

Czytaj wywiad z Katarzyną Metza zamieszczony w nr 7/2017 miesięcznika "Czwarty Wymiar".

INWESTYCJA: 300 zł

ZAPISY:

mailowo: biuro.attraversiamo@gmail.com

(proszę o podanie numeru telefonu)

telefonicznie:

735 625 340
788 485 958

Marzena Wasilewska
Attraversiamo. Centrum Rozwoju Umysłu i Ciała.

mBank S.A. 88 1140 2004 0000 3202 7567 2487

DO ZOBACZENIA :)

https://www.facebook.com/centrum.rozwoju.umyslu.i.ciala/
http://kasiametza.com/

Popularne posty z tego bloga

Pieczęcie kościelne

Chirurgia fantomowa